POTĘŻNY PONAD MIARĘ

20:52:00

Jesteś w głębokim dołku? Czujesz brak motywacji do czegokolwiek? Mam dla Ciebie byczą dawkę dobrej energii, która szybko postawi Cię na nogi!!Weź się w garść! Cokolwiek się dzieje, pamiętaj, że jesteś człowiekiem - istotą, która potrafi się dostosować i dać sobie radę z niemal każdą sytuacją. Jeśli masz jakiś cel nie rezygnuj z niego. Każdy zalicza glebę w życiu, ale jak się przewrócisz, po prostu wstań, otrzep ręce i biegnij dalej.

Mam tu dla Ciebie krótki, ale chyba jeden z najbardziej wartościowych filmików krążących po Youtubie. Znalazłam go jakoś 4-5 lat temu. Dawno go nie oglądałam, bo mam Lepszego Połówka, który bardzo mnie wspiera, ale czy to słabszy dzień czy nawet brak motywacji przed zaliczeniem, "Potężny ponad miarę" daje niezłego kopa.No! Uszy do góry! Tylko od Ciebie zależy czy spełnisz marzenia. To Ty kierujesz swoim życiem. Zawsze znajdzie się ktoś, nawet nie jeden, kto postawi na Tobie krzyżyk, wyśmieje albo stwierdzi, że to nie ma sensu. Ludzie potrafią demotywować, ale Ty się nie przejmuj, olej to i rób swoje! Pomyśl. Chrzanią, że czegoś nie możesz, żebyś sobie odpuścił/a, ale oni przecież nie przeżyją Twojego życia za Ciebie. 

Kurde, dasz radę! Wszystko zależy od Twojego sposobu myślenia. Przecież dobrze wiesz, że jesteś silny/a. Teraz wstań, weź się do kupy i żyj!


Lepiej?

You Might Also Like

0 comentários

Flickr Images