WEEKLINK: GANGSTA'S PARADISE W STYLU LAT 20-TYCH

23:07:00Wyobrażasz sobie usłyszeć przyprawiające o ciary "My heart will go on" w dosyć yyy.. chyba wesołej aranżacji w stylu lat 70-tych? Nie powiem, brzmi dobrze. Cały wrzesień mnie nie było, a obiecałam sobie przecież co innego. Niestety, ale brak regularności w czymkolwiek odbija się chyba na większości sfer życia.. Zdecydowałam się rozpocząć cykl postów "WEEKLINK" co by nie znikać z bloga na cały miesiąc, bo przecież regularne pisanie miało być moim celem i wreszcie to miał być pierwszy blog, którego nie usunę po 3 miesiącach (jak wszystkich poprzednich). Raz w tygodniu wstawię jakieś linki warte uwagi. No to lecimy z pierwszym WEEKLINKIEM!

POSTMODERN JUKEBOX
Youtube jest u mnie stale otwartą kartą w przeglądarce. Służy mi przede wszystkim do słuchania muzyki i ogólnie jej poznawania. Są kanały, które subskrybuje i oglądam regularnie. W ogóle jestem zdania, że kiedyś Youtube wyprze telewizję całkowicie, ale o tym kiedy indziej. Kiedy znajdę jakiś dobry kawałek, szukam sobie od razu coverów, najchętniej gitarowych bo przy okazji mogę sobie trochę pobrzdąkać. Ostatnio gdzieś w proponowanych czy tam "Wybranych dla mnie" ujrzałam ten oto filmik:


Hey Ya! - Vintage '60s Soul Outkast Cover ft. Sara Niemietz


To chyba ich najnowszy cover. 
-Młoda!!
-Co!
-Musisz tego posłuchać!!
Chyba zleciało 1,5 h jak tak sobie przesłuchiwałyśmy fragmentami poszczególne kawałki. Mnóstwo coverów i świeżych hitów i tych bardziej klasycznych w aranżacjach głównie jazzowych. Stylów nie brakuje. 


Gangsta's Paradise - Vintage 1920'sAl Capone Style Coolio Cover ft. Robyn Adele Anderson


My Heart Will Go On - Vintage '50s

Jackie Wilson - Style Celine / Titanic Cover ft. Mykal Kilgore

Habits - Vintage 1930's Jazz Tove Lo Cover ft. Haley Reinhart

To kilka moich ulubionych aranżacji. Słyszałam już mnóstwo różnych coverów, ale to? Zdecydowanie polecam. Jak Ci się podoba?

You Might Also Like

0 comentários

Flickr Images